Žiadna výhra pre Exe v Purple Rain

Aký Film Vidieť?

Ragbyoví hrdinovia z Exeteru spadli včera večer na prekážke v semifinále, keď podľahli durhamskej strane, ktorá sa teraz teší na tretie finále šampionátu BUCS za tri roky.

Tvrdo vybojovaný zápas medzi dvoma rugbyovými veľmocami skončil 36:20 pre Durham na pochmúrnom a daždivom Durham City Ground.

City Mill od fotografa dúfal v trochu viac

To znamená, že chlapci vo fialovom pôjdu do Twickenhamu o štrnásť dní s cieľom vyhrať majstrovstvá BUCS v rugby druhýkrát za tri roky.

Exeter's 1st XV cestoval do Durhamu v dobrej nálade po tom, čo minulú stredu doma zdolal starých nepriateľov Loughborough 50:31.

Pre našich chlapcov sa to však nezačalo dobre, keďže pokus vzdali do štyroch minút od začiatku zápasu. Druhý pokus o dve minúty neskôr znížil Exeter na 14:0, než sa stihli nadýchnuť.

Odhliadnuc od osamoteného pokutového kopu, prešlo 30 minút hry, kým Exeter nazbieral nejaké zmysluplné body a polčas prišiel za stavu 31:10.

Exeter sa zhromaždil po polčase a dostal sa do vedenia Durhamu, keď obe strany videli, že muži hrešia do koša. Exeter č. 8 Fraser Bashford sa o to pokúsil, keď prerazil niekoľko hráčov Durhamu a skóroval pod žrde. Krajný obranca Ali Chrisholm dal na palubovke viac bodov prostredníctvom svojej magickej čižmy.

Nestačilo to, keďže Durham vydržal počas posledných desiatich minút napätých. Napriek maximálnemu úsiliu Exeteru sa domácim podarilo ukončiť hru tým, že na posledný pokus postavili svojho kapitána.

Durham si teraz zahrá s Cardiff Met vo finále na pôde rugby.